31
Mar 09

Bloemlezing uit de Hyves van Eddie!

Hot:



Darwin vs. God

darwin-god


EN DE AWARD VOOR HET WOORD VAN 2009 GAAT NAAR…
Het is nooit te vroeg om op de zaken vooruit te lopen. Het jaar is nog jong, maar swaffelen is al zo passe. Welnu. Wat wordt het woord van 2009? SMS :EN DE AWARD VOOR HET WOORD VAN 2009 GAAT NAAR naar 0800-WOORD en maak kans op 15 kilo dikke van D en alle groene boekjes!

SMS-NU-SMS-NU-SMS-NU-SMS-NU-SMS-NU-SMS-NU-SMS-NU-SMS

1) Twittertwist
2) Crisiskrediet
3) Pooier
4) Bunkeren

Succes!


KLEURLOOS NEDERLAND…..
Terwijl Nederland op de Dam kleur bekende stond ik in Oud West mijn appartement te witten.


BEESTJE BIJ DE NAAM
Hehe, het heeft even geduurt, maar eindelijk heeft een volksvertegenwoordiger het beestje bij de naam genoemd.

Op een partijbijeenkomst van de SP noemde voorman Jan Marijnissen zijn waarde collegae Geert Wilders en Rita Verdonk ‘EXTREEM RECHTS’ en ‘RASCISTISCH’

Ik zou hier nog de volgende kwalificaties aan toe willen voegen:

XENOFOOB, SPLIJTZWAMMEN, VOLKSNATIONALISTEN, NARCISTEN, SALONFÄHIGE NEO-NAZI’S, PROVOCATEURS, SOCIAAL-DARWINISTEN, WELTFREMD, PROVINCIAAL, EGOMANEN, POPULISTEN, STATISTIEK-FETISJISTEN, ONRUSTSTOKERS, GESCHIEDSVERVALSERS, MASOCHISTEN, VOLKSVERLAKKERS, BANG, ONHEILSPROFETEN, PROLEET-MAGNETEN, FANTASTEN en natuurlijk…COMPLETELY OVERRATED.

Ben ik nog iets vergeten? Laat het me ff weten.


2 Responses to “Bloemlezing uit de Hyves van Eddie!”

  1. admin Says:

    WE NEED YOU EDDIE!!!!

  2. Edward D.Liddiard Says:

    I’M THERE!!!

Leave a Reply


Copyright © 2010 All Shades Of Cool… Astonish me why don’t you! Proudly powered by WordPress